Członkowie samorządu pełniący funkcje z wyboru w organach Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w kadencji 2015 – 2019

Elżbieta Madajczyk
Przewodnicząca Okręgowej Rady Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych

e.madajczyk@woipip.pl

Ewa Przesławska
Wiceprzewodnicząca Okręgowej Rady Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych

e.przeslawska@woipip.pl

Jacek Wojciechowski
Sekretarz Okręgowej Rady Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych

j.wojciechowski@woipip.pl

Agnieszka Siporska-Sitko
Skarbnik Okręgowej Rady Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych

a.siporska-sitko@woipip.pl

Anna Dudzińska
Przewodnicząca Okręgowej Komisji Rewizyjnej Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych
  Urszula Królikowska
Przewodnicząca Okręgowego Sądu Pielęgniarek i Położnych Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych
Elżbieta Iwanicka
Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych

Organy WOIPIP

Okręgowa Rada

Funkcja Imiona Nazwisko
Przewodnicząca Elżbieta Madajczyk
Wiceprzewodnicząca Ewa Przesławska
Sekretarz Jacek Wojciechowski
Skarbnik Agnieszka Siporska-Sitko
Członek Iwona Czerwińska
Członek Magdalena Osiak
Członek Elżbieta Dróżdż-Kubicka
Członek Łukasz Czyżewski
Członek Ewa Ślązak
Członek Agnieszka Karaś
Członek Dorota Karpacka
Członek Olga Dembicka
Członek Agnieszka Matosek-Czarnecka
Członek Beata Baliszewska
Członek Helena Falkowska
Członek Aleksandra Wojtak
Członek Grażyna Sarna
Członek Wioletta Teresa Galuba
Członek Ewelina Tutro
Członek Agnieszka Siporska-Sitko
Członek Urszula Czyżykowska
Członek Łukasz Boniecki
Członek Anna Pohl
Członek Iwona Nastkiewicz
Członek Hanna Kolasa
Członek Beata Grygier
Członek Krystyna Górecka
Członek Iwona Stańczuk
Członek Henryka Kołczewiak
Członek Damian Kowalik
Członek Teresa Kosicka
Członek Wiesława Załuska

Prezydium Okręgowej Rady

Funkcja Imiona Nazwisko
Przewodnicząca Elżbieta Madajczyk
Wiceprzewodnicząca Ewa Przesławska
Sekretarz Jacek Wojciechowski
Skarbnik Agnieszka Siporska-Sitko
Członek prezydium Beata Baliszewska
Członek prezydium Łukasz Boniecki
Członek prezydium Olga Dembicka
Członek prezydium Wioletta Teresa Galuba
Członek prezydium Iwona Nastkiewicz
Członek prezydium Magdalena Osiak
Członek prezydium Anna Pohl

Okręgowa Komisja Rewizyjna

Funkcja

Imiona

Nazwisko

Przewodnicząca

Anna Dudzińska

Członek

Joanna Szeliga

Członek

Dorota Hołdyńska

Członek

Dorota Pasztaleniec

Członek

Krystyna Ambroziak

Członek

Barbara Witan

Członek

Bożena Załęska

Członek

Monika Zawadzka

Członek

Małgorzata Zielaskowska

Członek

Agnieszka Przepiórka

Członek

Monika Sarna

Członek

Barbara Kazimierczak

Okręgowy Sąd

Funkcja Imiona Nazwisko
Przewodnicząca Urszula Królikowska
Członek Bożena Grygiel
Członek Dorota Kobylińska
Członek Barbara Mól
Członek Iwona Wawerska
Członek Elżbieta Szkopek
Członek Agnieszka Soszka
Członek Beata Rodacka-Zatorska
Członek Grażyna Odolińska
Członek Mariola Mieszkowska
Członek Agnieszka Kostrzewa
Członek  Izabela Burzyńska

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

Funkcja Imiona Nazwisko
Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej Elżbieta Iwanicka
Zastępca Jadwiga Marczak
Zastępca Agnieszka Bartczak
Zastępca Danuta Cyperling
Zastępca Jadwiga Wierzbowska
Zastępca Anna Domin
Zastępca Elżbieta Iłendo
Zastępca Anna Madejska
Zastępca Ewa Meto
Zastępca Monika Nowak
Zastępca Dorota Owczarczyk
Zastępca Grażyna Szymańska
Zastępca Dorota Żelisko
Zastępca Katarzyna Grygo
Zastępca Wanda Jaroszek
Zastępca Mariola Kowalska
Zastępca Elżbieta Kurzyńska