Harmonogram spotkań komisji problemowych i sekcji specjalistycznych, kadencja 2015r.- 2019r.

I tydzień miesiąca

Dzień tygodnia

Komisja, Sekcja

Nr sali

Godzina

Przewodnicząca/y

Poniedziałek

Okręgowy Sąd

10

1530– 1700

Urszula Królikowska

Wtorek

Sekcja Pielęgniarek Niepublicznych ZOZ

16

1330 – 1600

Małgorzata Szkudlarz

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

5

1530– 1700

Elżbieta Iwanicka

Środa

Komisja transplantacyjna

5

1300 – 1500

Łukasz Czyżewski

Komisja ds. Położnych

16

1530 – 1630

Grażyna Sarna

Sekcja Pielęgniarek Operacyjnych

5

1530  – 1700

Grażyna Złotkowska-Zapletal

Czwartek

Sekcja ds. Jakości w Ochronie Zdrowia

16

1530 – 1700

Małgorzata Pacuszka

Komisja Naukowa

5

1500 – 1700

Olga Dembicka

II tydzień miesiąca

Dzień tygodnia

Komisja, Sekcja

Nr sali

Godzina

Przewodnicząca/y

Poniedziałek

Sekcja Pielęgniarek Środowiska Nauczania i Wychowania

5

1400 – 1500

Wybór Przewodniczącej  po ustaleniu grupy

Wtorek

Komisja ds. Warunków Pracy  i Płacy oraz współpracy ze Związkami Zawodowymi

16

1530– 1730

Damian Kowalik

Środa

Komisja Prawa i Legislacji oraz Zmian Systemowych w Ochronie Zdrowia

10

1500 – 1600

Krystyna Górecka

Sekcja Pielęgniarek Psychiatrycznych

5

1530– 1730

Małgorzta Zgiet

Czwartek

Sekcja Pielęgniarek Opieki Paliatywnej i Długoterminowej

16

1400 – 1600

Bożena Żukowska

Komisja Skarg i Wniosków

co 2 m-ce

1530 – 1700

Agnieszka Karaś

Sekcja Pielęgniarek Szpitali Zakaźnych

5

1530 – 1700

Elżbieta Iwanicka

III tydzień miesiąca

Dzień tygodnia

Komisja, Sekcja

Nr sali

Godzina

Przewodnicząca/y

Wtorek

Komisja Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego

5

1600 – 1700

Elżbieta Dróżdż-Kubicka

Komisja ds. Etyki Zawodowej

5

1500– 1700

Wioletta Galuba

Środa

Komisja Socjalna

10

1530 – 1730

Helena Falkowska

Sekcja Pielęgniarek Neonatologicznych

16

1500 – 1730

Elżbieta Iłendo

Komisja Rewizyjna

10

1530 – 1800

Anna Dudzińska

Czwartek

Sekcja Pielęgniarek i Położnych Środowiskowo-Rodzinnych

5

1400 – 1600

Hanna Piotrowska

Komisja ds. Pielęgniarek Zarządzających w Ochronie Zdrowia

16

1500 – 1800

Teresa Kosicka

IV tydzień miesiąca

Dzień tygodnia

Komisja, Sekcja

Nr sali

Godzina

Przewodnicząca/y

Poniedziałek

Komisja Pielęgniarek Ochrony Zdrowia Pracujących

 16

1530 – 1730

Beata Baliszewska

Środa

Sekcja Pielęgniarek Epidemiologicznych

 16

1300 –1400

Wioletta Pracz

Sekcja ds. Promocji Zdrowia

 5

1530 – 1700

Danuta Mioduszewska

Czwartek

Sekcja Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki

 5

1600 – 1700

Anna Karlson