Szanowni Państwo,

W dniu 27 czerwca 2018r. w godz. 13 00 – 16 30 odbyła się kolejna z cyklicznie organizowanych przez Pelargos Sp. z o.o. we współpracy z WOIPiP, konferencja szkoleniowa dla pielęgniarek i położnych, członków Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych.

Tematami, które tym razem zostały przedstawione uczestniczkom były zagadnienia z zakresu:

  1. Neurorozwojowe standardy postępowania z noworodkiem i niemowlęciem w zakresie pielęgnacji przedstawiła mgr Anna Daria Talar – fizjoterapeutka.
  2. Rozszerzanie diety zdrowego niemowlęcia a możliwość wystąpienia niepożądanych objawów ze strony układu pokarmowego, odpornościowego oraz skóry przedstawiła dr n. med. Ewa Baczykowska – pielęgniarka.

Na szkolenie zgłosiło się 80 uczestniczek z Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych. Wykłady ocenione zostały bardzo wysoko, zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Wszystkie uczestniczki otrzymały skrypty tematyczne, interesujące materiały informacyjne oraz Certyfikat uczestnictwa w niniejszym spotkaniu.

Jesienią zaplanowano kolejne szkolenie. Wszelkie informacje zostaną zamieszczone na stronie internetowej: www.woipip.pl w zakładce: Aktualności, jak i Kształcenie Konferencje. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej strony internetowej.